Pro více info 777 313 047
zdroj: Náš útulný byt - duben 2016

Z lásky i pro radost

Druhou květnovou neděli slaví svátek všechny maminky. Pokud chcete potěšit milým dárkem tu svou, uvažte jí kytici  podle našeho návodu.

Pomůcky: březové větvičky, nůžky, přírodní provázek, drátek, zahradnické nůžky, dřevěná tyčka, barevná stuha, tulipány, pryskyřníky, narcisky a borůvčí.

zdroj: Náš útulný byt - prosinec 2015

Krásný adventní věnec z bavlníku

Je originální, nápaditý a navíc vám vydrží spoustu let. Jeho výroba je jednoduchá, tak se do ní pusťte klidně hned.
První adventní neděle letos připadá na 29. listopadu, a právě v tento den by měla být na věnci zapálena první svíčka. Diana Shatatová z pražského květinářství Papavera vám poradí, jak si vytvořit jeho netradiční podobu, která upoutá pozornost každé návštěvy.

zdroj: Naše rodina - prosinec 2015

Adventní svícen nemusí být vždy kulatý

Advent je tady, připravme si včas tradiční svícen, aby nás první adventní neděle nezaskočila. Lze jej koupit, o tom žádná, ale větší radost přinese, pokud si takový svícen vyrobíme sami.
Rádkyní nám opět bude Diana Shatatová z Květinářství Papavera (www.papavera.cz).

zdroj: Naše rodina - listopad 2015

I dýně může kvést

V květinářství Papavera, kam jsme prišli na rady, nám ukázali, jak na to. Na pracovním stole ležela dýně a vedle ní potřebné náčiní – nůž, vyvazovací drát, aranžovací hmota, lžíce a nůžky. Opodál už byly připravené vřes a erika, květináč, větvičky šípku a eukalyptu, oranžové lampionky mochyně. Pro dozdobení padla volba na chryzantémy.

zdroj: Náš útulný byt - listopad 2015

Baculatý svícen

Tykve se perfektně hodí nejen na vaření, ale také na výrobu podzimních dekorací!
Diana Shatatová z pražského květinářství Papavera vám poradí, jak si vytvořit originální svícen, kterým nádherně ozdobíte svůj obývák nebo venkovní verandu.

zdroj: Náš útulný byt - listopad 2015

Na dveře, i do bytu

Přemýšlíte, čím si v tomhle ročním období vyzdobíte dům? Pak si zkuste vyrobit živou girlandu! Podzim je úžasný, a to hlavně tehdy, když je barevný a slunečný. Pokud si chcete všechny jeho krásy užívat i doma, vytvořte si originální dekoraci podle návodu Diany Shatatové z pražského květinářství Papavera.

zdroj: Naše rodina - říjen 2015

Podzim v rámečku

Snad každý najde doma starý rámeček, se kterým si neví rady a hodlá jej vyhodit. Však už třeba na půdě překážel dost dlouho. Jenže i když se nehodí do nového obýváku, může ozdobit verandu, balkon, dveře, terasu, plůtek. Stačí jej pouze dozdobit květinami – a podzim přímo nabádá, abychom něco takového podnikli. Paní Diana Shatatová nám opět povede ruku.

zdroj: Náš útulný byt - září 2015

Rozkvetlá pavučina

S tímhle krásným obrazem vás podzim bude bavit! Září je k výrobě nápaditých dekorací jako stvořené! Diana Shatatová z pražského květinářství Papavera vám poradí, jak oživit prázdnou stěnu s pomocí starého rámu, provázku a živých květin.

zdroj: Náš útulný byt - srpen 2015

Letní potěšení

Přeneste kousek venkova do svého domova. Pár slunečnic vám zvedne náladu každý den. Vlastnoručně uvázaná kytice krásně ozdobí váš byt, ale i terasu. Díky tipu Diany Shatatové z pražského květinářství Papavera vám navíc bude dělat radost velmi dlouho.

zdroj: Naše rodina - červenec 2015

Věnec plný slunce

Nastává příhodný čas pro takzvané dožínkové věnce, kterými si můžeme ozdobit vchodové dveře, zkrášlit chodbu, vylepšit sednici na chalupě – vlastně úplně cokoli. Jak si takovou ozdobu vyrobit nám poradila Diana Shatatová z Květinářství  Papavera.

zdroj: Blesk hobby - červenec 2015

Originální obraz

Nepotrpíte si na malované obrazy, ale rádi byste si zdi něčím ozdobili? Tak si zkuste vlastnoručně vyrobit živý obraz ze sukulentů. Krásný obrázek není jen ten malovaný nebo dělaný jinou výtvarnou technikou. Kdo má rád skutečně živé barvy, může si ho vytvořit z květin. Hodí se na to především sukulenty, které jsou rekordmany v nenáročnosti. Takže když je opakovaně zapomenete zalít, nic se neděje. A přesně takové se hodí do mini vertikální zahrádky, kterou si můžete vyrobit podle návodu z pořadu Gondíci s.r.o. Podle výběru květin se bude vyjímat v obýváku i na terase.

zdroj: Náš útulný byt - červen 2015

Živé obrázky

Sukulenty nejsou náročné na pěstování a krásně vypadají. Díky tomu se skvěle hodí na výrobu originálních doplňků do bytu. Jestli přemýšlíte nad tím, jak osvěžit interiér svého doma, pak pro vás máme perfektní tip. Vyrobte si živé obrázky ze sukulentů, které můžete postavit na poličku nebo pověsit na zeď. S postupem vám poradí Diana Shatatová z pražského květinářství Papavera.