Pro více info 777 313 047
zdroj: TV NOVA Rady ptáka Loskutáka - prosinec 2014

Netradiční adventní věnec z bavlníku

http://loskutak.nova.cz/clanek/hobby/netradicni-adventni-venec-2.htmlTento věnec zvládne prakticky každý, kdo má rád netradiční “tradiční” předměty. Nejvhodnější je ale pro lidi, kteří nechtějí či nemohou doma mít klasický věnec z chvojí. Třeba  i z důvodu alergické reakce.

zdroj: TV NOVA Rady ptáka Loskutáka - listopad 2014

Věnec s mochyněmi

Věnců z mochyně si můžeme připravit celou řadu, jak podzimní tak i adventní. Záleží na použité doplňkové ozdobě, s vánoční ozdobu hned získají adventní ráz. S umělými listy,  jablíčky či houbami, šiškami, kaštany a stuhou zase podzimní. Dejte prostor své fantazii.

zdroj: TV NOVA Rady ptáka Loskutáka - říjen 2014

Podzimní svícen

S příchodem podzimu nastává doba nevlídného počasí, které si můžeme zpříjemnit působivou dekorací, třeba podzimním svícnem, který našemu domovu dodá zvláštní atmosféru. Jak na  něj, si ukážeme ve videu.

zdroj: TV NOVA Rady ptáka Loskutáka - září 2014

Zdobení domácích nádob živými květinami

Vytvořte si rychlou a levnou dekoraci do nádob, které běžně najdeme doma. Zní to možná obyčejně, ale výsledek je pěkný. Podívejte se, stojí to za to.

zdroj: TV NOVA Rady ptáka Loskutáka - srpen 2014

Květinové letní aranžmá do široké mísy

Vytvořte si společně s námi nádherné letní aranžmá, které ozdobí a provoní váš interiér. Paní Diana Shatatová nám předvede, jak si poradit s naaranžováním široké mísy. Ukáže, že není třeba se bát širokých nádob. Pro aranžmá použije živé květy, běžně dostupné na zahradě, například pivoňky, růže, bohyšku, nejrůznější bylinky a další květy.