O nás

Květinářství Papavera dělá svět barevnější a voňavější už od roku 2008. Za jeho vznikem stojí floristka Diana Shatatová a najdete v něm především sezónní kvítí a přirozené vazby.

Slovo Papaver byste našli v latinském slovníku a zároveň na letních polích, které každoročně zbarvuje do červena – česky je to všem dobře známý vlčí mák. Ten je pro svou krásu, křehkost a pomíjivost zakladatelce sympatický natolik, že po něm pojmenovala své květinářství, a dokonce si ho nechala vytetovat na nohu.

Kamenný obchůdek můžete navštívit na pražském Smíchově na adrese Stroupežnického 10 hned vedle vchodu do Kavárny co hledá jméno. A druhý již brzy v holešovickém Vnitroblocku.

Holky
Diana
Její životní vášeň k přírodě ji dovedla až k myšlence otevřít vlastní květinářství. A protože ze všech květin má nejraději divoké luční kvítí, rozhodla se točit sortiment hlavně kolem něj.
Hanka
Kreativec a mág na vše, co je spojené s designem, interiéry a dobrou atmosférou. S Dianou tvoří nejen skvělou pracovní dvojici, ale také kamarádskou a rodinnou – jsou to švagrové.