Květinové předplatné

Zkrášlete si interiér každý týden novou kyticí nebo buďte za hrdinu, který nikdy nezapomene na narozeniny ani důležitá výročí.
Měsíční předplatné
(4x radost)
2500,-
Dopřávejte si čerstvé květiny na stůl každý týden, aniž byste se o jejich pořízení museli starat. Vždy v pondělí vám zazvoníme na zvonek s novým pugétem, který dokonale rozzáří byt, kancelář nebo třeba zasedačku.
Předplatné také budí úspěch jako originální dárek. Obdarujte své blízké pravidelnou dovážkou květin a uvidíte, kolik radosti způsobíte. Jakým pondělím chcete začít je jen na vás. Cena jednoho předplatného včetně dopravy je 2.500,- Kč/ měsíc (tzn. 4x doručení). Doručujeme zatím pouze po Praze.
Více

2 500 objednat

Předplatné na míru
(6x radost)
3900,-
Od teď se už nikdy nedostanete do svízelné situace zapomenutých narozenin, svátků, výročí a dalších významných dnů. My vám je totiž nejen připomeneme, ale rovnou i uvážeme adekvátní kytici, kterou vám dovezeme až do práce (nebo kamkoliv si řeknete). Ušetříte si tak čas s návštěvou květinářství i zdlouhavé vybírání a vázání toho pravého dárku. Prostě se jen vrátíte domů za hrdinu.
V rámci předplatného si zvolíte šest libovolných významných dnů. Cena jednoho předplatného včetně dopravy je 3.900,- (tzn. 6x doručení). Doručujeme zatím pouze po Praze. P.S. Nezapomeňte i na některé významné mezinárodní svátky. Den matek připadá na 12. května, mezinárodní den žen na 8. března.
Více

3 900 objednat

Nevybrali jste si ani jeden z balíčků,
ale hledáte něco podobného?

Napište nám, třeba to nějak vymyslíme!